استخدام بی سابقه ۱۹۷ نفر در شرکت سیمان دورود

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان دورود، مهندس فرهنگ ساکی مدیر عامل شرکت سیمان دورود از استخدام بی سابقه این شرکت در نیمه اول سال ۱۴۰۲ خبر داد.

مهندس فرهنگ ساکی مدیر عامل شرکت سیمان دورود در این باره گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی و اشتغال زایی شرکت سیمان دورود و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به موضوع اشتغال و تولید، در نظر داریم به منظور تکمیل کادر فنی و نیروی انسانی مورد نیاز براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی های مرتبط، از میان جوانان بومی و مستعد شهرستان دورود ۱۹۷ نفر آقا با مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه حضوری جذب شرکت نماییم.
مهندس فرهنگ ساکی بیان کرد: فرایند جذب نیرو در شرکت سیمان دورود در دو سطح انجام می شود که در سطح اول جذب ۶۰ نفر از متقاضیان مقطع دیپلم را در برنامه داریم و در سطح دوم برای جذب ۱۳۷ نفر از متقاضیان مقطع کاردانی و کارشناسی برنامه ریزی شده است.
مدیر عامل سیمان دورود ادامه داد: با توجه به نیازسنجی انجام شده، رشته های معدن، عمران، برق، ایمنی کار و حفاظت فنی (HSE)، شیمی، متالوژی، ساخت و تولید و مکانیک در مقطع کاردانی و رشته های مدیریت صنعتی، حسابداری، مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی می توانند در استخدامی شرکت سیمان دورود شرکت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *