پیام تبریک مدیر عامل سیمان دورود به مناسب روز جهانی کارگر

مهندس فرهنگ ساکی مدیر عامل سیمان دورود

<<نقش بی‌بدیل کارگران در جهش تولید>>


مدیرعامل شرکت سیمان دورود در پیامی با تبریک روز جهانی کارگر به جامعه بزرگ کارگری کشور به ویژه کارگران نجیب، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر این شرکت، بر نقش بی‌بدیل کارگران در جهش تولید تاکید کرد.
فرهنگ ساکی ، درپیامی، روز جهانی کارگر را به جامعه بزرگ کارگری کشور به‌ویژه کارگران نجیب، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر این شرکت تبریک و تهنیت گفت.
در متن این پیام آمده است: «حال خوب جامعه کارگری، حال ملت را هم خوب خواهد کرد. البته نقش یک کارگر ماهر و باروحیه و پُرانگیزه، در جهش تولید، یک نقش انکارناکردنی و‌ غیرقابل انکار است.» مقام معظم رهبری مدظله العالی (دیدار با کارگران در تاریخ پنج اردیبهشت ماه ۱۴۰۳)
هفته گرامیداشت مقام کارگر و روز جهانی کارگر را به جامعه بزرگ کارگری کشور به ویژه کارگران نجیب، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر شرکت‌ سیمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
این ایام، روزهای تصدیق و تجلیل از تلاش‌های صادقانه همه کارگرانی است که در راه آبادانی و ساختن ایران اسلامی عرق جبین ریخته و حتی برخي در اين راه جان شریف خود را از دست داده‌اند.
ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی، نقش بی‌بدیل کارگران سخت‌کوش و عزیز در تولید کشور در دوران تحریم‌های ظالمانه این سرزمین مقدس، را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کند. وظیفه همه ما مسئولین است که به تک‌تک کارگران عزیز این اطمینان خاطر داده شود که ضمن تلاش همه‌جانبه برای ارتقای وضعیت معیشتی‌شان، برای تحقق مطالبه به حق مقام معظم رهبری(مدظله الشریف) مبنی بر اطمینان کارگران از آینده شغلی‌شان (امنیت شغلی) شبانه‌روز تلاش کنیم.
اینجانب ضمن تشکر صمیمانه از تلاش، نجابت و همت جامعه شریف کارگری در خط مقدم نبرد اقتصادی، توفیق خدمت بیش از پیش و سلامتی شما عزيزان را از درگاه خداوند منان خواستارم و امیدوارم با همکاری و همدلی با یکدیگر، جهش تولید را در پایان سال جشن بگیریم؛ ان‌شاءالله.»

فرهنگ ساکی مدیرعامل شرکت سیمان دورود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *