تلفن : 5 - 06643222101

آدرس: لرستان، دورود، خیابان امام خمینی (ره) ، خیابان پاسداران شمالی

ایمیل : info@dcco.ir

لیست قبول شدگان آزمون های استخدامی شرکت سیمان

  1. ضمن تشکر و قدردانی از صبر و شکیبائی همشهریان محترم، علت تأخیر در اعلام لیست قبول شدگان آزمون های استخدامی شرکت سیمان، بررسی صلاحیت های گزینشی نفرات بوده که این امری بدیهی در پروسه جذب نیرو می باشد.
  2. لیست نفرات قبول شده دقیقاً بر اساس ظرفیت های اعلام شده در آگهی اولیه با در نظر گرفتن مجموع امتیازات مکتسبه (آزمون کتبی و مصاحبه حضوری) می باشد.
  3. شرکت سیمان تعداد ۱۹۷ نفر نیروی کار در دو مرحله اطلاعیه های استخدامی خود اعلام نیاز نموده، که تمامی قبول شدگان طی چندین مرحله تا پایان شهریورماه ۱۴۰۳  مشغول بکار خواهند شد.
  4. با توجه به اینکه اکثر پرسنل باتجربه و متخصص این شرکت بازنشسته شده و یا در شرف بازنشستگی می باشند، لازم است بمنظور تداوم تولید و جلوگیری از هرگونه صدمه و آسیب به تجهیزات خطوط تولید، تعدادی افراد با تجربه و دارای سوابق کاری مرتبط با صنعت سیمان دعوت بکار شوند، جذب این دسته از نیروهای فنی مانعی برای بکار گیری قبول شدگان در آزمون های استخدامی مطابق بند(۲) ایجاد نخواهد کرد.
  5. کلیه قبول شدگان بصورت آزمایشی (۳تا۴ماهه) تحت نظارت شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت سیمان شروع بکار خواهند نمود، که پس از ارزیابی و اتمام دوره آزمایشی در صورت تائید مسئولین کارخانه تحت امر شرکت پیمانکاری تامین نیروی انسانی کار و تأمین تغییر وضعیت خواهند یافت.

اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *